ARKANIZA YASLANIN; CORPLINE® TÜM İŞLERİNİZİ ÇÖZÜYOR!

CorpLine® Dynamic müşterileri internet temelli hiçbir işi için farklı arayışlara girmiyor, üçüncül taraflarla muhattap olmuyor...
Tek kalemde firmanızın tüm işlemlerini yönetebilen, firmanızdaki bilişim departmanı işlevi üstlenen CorpLine® Dynamic'le hayat artık çok kolay!

CorpCom Business Suit'le Nelere Erişebilirim?
Birden Fazla Sorumluluk Alanına Yüksek Ücretler Ödeyerek Henüz Alırken Kaybetmek Artık İmkansız

CorpCom Business Suit hizmetleriyle siz sadece sonuçlarla ilgileniyorken CorpLine® Dynamic Ekibi tüm internet temelli işlemlerinizi yönetiyor, güncelliyor, bakıma alıyor, düzenliyor, onarıyor ötesi sorumluluk kapsamına alıyor!


  • Tek Bir Noktadan Tüm Hizmetlere Erişerek Masraflarınızı Minimuma İndirin
  • Firmanızdaki Personel Miktarını Arttırmaya Gerek Kalmadan Yönetim Sağlayın

CorpCom Business Suit Maliyetlerimi Ne Kadar Azaltabilir?

Yüksek Güvenlikli İşlemler

Tüm CorpLine® Kurumsal Web Paketleri'nde standart olarak sunulan yüksek güvenlik standartları kapsamında sunucu temelli güvenlik sistemleriniz daima güncelleniyor! Bitninja® Server Security ve birçok üst düzey güvenlik güncellemesine tamamen ücretsiz erişin!

Tek Merkezden Sürekli Kontrol

Küresel çaptaki barındırma ve sunucu partnerleri sayesinde Dünya üzerinde 16 farklı noktada konumlandırma yapabilen CorpLine® Dynamic Ekibi'nin 7 gün 24 saat boyunca tek bir merkezden yönettiği kaynaklarınızla sorunlara anında ve etkin müdahale mümkün!

Sürekli Geliştirme Desteği

Küçük ve orta boy projelerde güncelleme masrafı mı? CorpLine® müşterileri için bunlar dert değil! Yıllık bazda binlerce liraya varan güncelleme/geliştirme adı altındaki kaynak israfınıza artık son verin. Çünkü CorpLine® ekipleri, talebinizle anında geliştirme yapmak için sabırsızlanıyor!

7/24 Teknik Destek Hizmetleri

Mail üzerinden daima aktif destek! İster CorpLine® destek mailinden; ister canlı destek sisteminden, isterseniz de CorpLine® Kırmızı Hat üzerinden sanal asistanınıza erişebilir; bildiriminizi bırakarak en kısa sürede bildiriminizin çözümlenmesini arkanıza yaslanarak keyifle izleyebilirsiniz!


Küresel Çapta Çözümleme

CorpLine Dynamic ekipleri tüm siparişlerinizde uluslararası sabitleri baz alarak konumlama yapıyor; daima kazançlı çıkmanızı sağlıyor! Asla azıyla yetinmeyin...


Katmanlı Çalışma Modeli

Tüm çalışmalar tek çatı altında ama her basamak ayrı katmanlarda... Nasıl mı oluyor? CorpLine Dynamic Solutions'ın katmanlı iş ve çalışma modelini keşfedin!


Özel Feedback Analizleri

CorpLine hizmetleri sizin dokunuşlarınızla güncelleniyor... Talepleriniz doğrultusunda müşteri odaklı sistemlerimizi her geçen gün genişletiyoruz!


Müşteri Destek Sistemleri

Sadece tek bir hizmet? Asla! Sanal asistan modelini uzay seviyesine taşıyoruz... CorpLine Destek Hizmetleri'nde limit yok; yüksek müşteri memnuniyeti var!

Tek bir alandan çoklu yönetimle eşsiz fiyat ve kalite mi? Mükemmel!

 

Copyright © 2017 CorpLine® Global Solutions. All rights reserved.