TÜM WEB İŞLEMLERİNİ TEK KALEMDE TOPLAYIN!

CorpLine® Dynamic'in en geniş kapsamlı çözümü olan ProPack ile
işletmenizdeki IT departmanının avantajlarını keşfedin!

Tüm Web Çözümleri Neyi Kapsamalı?
İnternet dünyasına adım atmanız için gereken hizmetleri parça parça alarak yüksek bedeller ödemeyin!

Tüm işlemlerinizi tek çatı altında tamamlayarak düşük maliyetlerle yüksek yönetilebilirliğe sahip CorpLine® Dynamic hizmetlerine erişin...


  • Tüm Kurumsal İhtiyaçlar
  • Tüm Barındırma ve Satın Alma Hizmetleri
  • Tüm Sistem Kayıt ve Entegrasyon İşlemleri

Tüm Hizmet Maddelerini İncele
Kurumsal Mail Sistemleri CorpLine® Dynamic Müşterileri İçin Problem Olmaktan Çıkıyor!

Aylık binlerce dolara varan mail masrafları gözünüzü korkutmasın! Hesap başı maliyeti bulunmayan CorpLine® Kurumsal Mail Sistemleri'yle işletme giderlernizi kontrol altına alın!


  • Limitsiz Sayıda Hesap
  • Ücretsiz WebMail Kurulumu ve Yönetim Hizmetleri
  • Yüksek Güvenlikli Antivirüs ve Saldırı Önleme Sistemleri Kurulumu

Kurumsal Mail Neden Bu Kadar Önemli?

Yüksek Güvenlikli İşlemler

Tüm CorpLine® Kurumsal Web Paketleri'nde standart olarak sunulan yüksek güvenlik standartları kapsamında sunucu temelli güvenlik sistemleriniz daima güncelleniyor! Bitninja® Server Security ve birçok üst düzey güvenlik güncellemesine tamamen ücretsiz erişin!

Tek Merkezden Sürekli Kontrol

Küresel çaptaki barındırma ve sunucu partnerleri sayesinde Dünya üzerinde 16 farklı noktada konumlandırma yapabilen CorpLine® Dynamic Ekibi'nin 7 gün 24 saat boyunca tek bir merkezden yönettiği kaynaklarınızla sorunlara anında ve etkin müdahale mümkün!

Sürekli Geliştirme Desteği

Küçük ve orta boy projelerde güncelleme masrafı mı? CorpLine® müşterileri için bunlar dert değil! Yıllık bazda binlerce liraya varan güncelleme/geliştirme adı altındaki kaynak israfınıza artık son verin. Çünkü CorpLine® ekipleri, talebinizle anında geliştirme yapmak için sabırsızlanıyor!

7/24 Teknik Destek Hizmetleri

Mail üzerinden daima aktif destek! İster CorpLine® destek mailinden; ister canlı destek sisteminden, isterseniz de CorpLine® Kırmızı Hat üzerinden sanal asistanınıza erişebilir; bildiriminizi bırakarak en kısa sürede bildiriminizin çözümlenmesini arkanıza yaslanarak keyifle izleyebilirsiniz!


Küresel Çapta Çözümleme

CorpLine Dynamic ekipleri tüm siparişlerinizde uluslararası sabitleri baz alarak konumlama yapıyor; daima kazançlı çıkmanızı sağlıyor! Asla azıyla yetinmeyin...


Katmanlı Çalışma Modeli

Tüm çalışmalar tek çatı altında ama her basamak ayrı katmanlarda... Nasıl mı oluyor? CorpLine Dynamic Solutions'ın katmanlı iş ve çalışma modelini keşfedin!


Özel Feedback Analizleri

CorpLine hizmetleri sizin dokunuşlarınızla güncelleniyor... Talepleriniz doğrultusunda müşteri odaklı sistemlerimizi her geçen gün genişletiyoruz!


Müşteri Destek Sistemleri

Sadece tek bir hizmet? Asla! Sanal asistan modelini uzay seviyesine taşıyoruz... CorpLine Destek Hizmetleri'nde limit yok; yüksek müşteri memnuniyeti var!

Tek bir alandan çoklu yönetimle eşsiz fiyat ve kalite mi? Mükemmel!

 

Copyright © 2017 CorpLine® Global Solutions. All rights reserved.